Zdrowa rodzina, zdrowa waga, czyli książka: „Winning The Family Weight Loss Game”

Health weight

Czy twoja waga ciąży ci na głowie? Jeśli Ty lub ktoś z Twojej rodziny musi schudnąć, to jesteś jedną osobą z coraz bardziej powiększającego się grona ludzi otyłych, to samo tyczy się dzieci.

Ponieważ rodzina jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na masę i zdrowie dziecka, nowa książka autorstwa Betty Crocker motywuje członków rodziny do wspólnej walki z nadwagą. Książka „Betty Crocker Win At Weight Loss Cookbook” nakreśla plan gry w prostych krokach, które rodzice mogą podjąć w celu poprawy własnych zdrowych nawyków, jednocześnie stając się wzorem dla własnych dzieci.

Aby zapewnić sukces dla czytelników Betty Crocker uzyskał pomoc u przodującego eksperta w dziedzinie zdrowia publicznego i usadowił je w swojej książce. Uznany na całym świecie naukowiec w kontroli wagi, James Hill, Ph.D. podaje swoje najlepsze porady, które uzyskał w oparciu o doświadczenie uzyskane od klientów poradni z powodzeniem utrzymujących zdrową wagę. Hill jest profesorem pediatrii na Uniwersytecie w Kolorado, a także dyrektorem Centrum Żywienia Człowieka, który jest finansowany przez National Institutes of Health.

Rodzina, która korzysta z książki Betty Crockier i wprowadza zarówno nowe zasady żywieniowe, jak i różnego typu gry aktywne, cieszy się wyższym zdrowiem, sprawnością fizyczną, a także idealną wagą. Rodzina, która postawi pierwszy krok w walce z wagą dzięki poradom zawartym w książce już niedługo będzie mogła zaliczać się do grona „zwycięzców”.